תלבושת ביה”ס אופנתית לכולם

הדפסה על חולצות הפכה מזמן לדבר שבשגרה. אין כמעט אדם שלא נראה אותו לובש חולצה מודפסת, בין אם זה לעבודה, לביה”ס, בבית או בכל מקום אחר. השימוש בחולצות מודפסות הולך וגובר בכל הגילאים מגיל ילדות ועד גיל זקנה. לכן שמדובר על תלבושת אחידה לביה”ס ניתן לשחק עם גווני החולצה ולהדפיס את הדפס ביה”ס על כמה חולצות טי שירט בצבעים שונים.

תלבושת אחידה היא לא עוד תלבושת

אם פעם חשבנו שתלבושת אחידה היא משעממת ולא אופנתית, כיום המצב שונה. בשנים האחרונות התלבושת האחידה הפכה לפריט אופנתי בקרב הילדים ובני הנוער. מעבר לכך שהיא תורמת לשוויוניות בין הילדים ומונעת לא מעט בעיות ביניהם, ניתן למצוא אותה בגזרות אופנתיות ונוחות ומגוון נרחב של צבעים, וכך להיות אופנתיים ושיקים בין גם בביה”ס.

התלבושת האחידה של פעם

פעם שדיברנו על תלבושת אחידה לביה”ס ישר היה עולה לנו תלבושת אחידה משעממת במספר גוונים קודרים ומשעממים, אך בשנים האחרונות התלבושת האחידה קיבלה שדרוג משמעותי. במקום סתם עוד תלבושת משעממת, נוספו לתלבושת האחידה גזרות אופנתיות המותאמות לילדים, מגוון נרחב של צבעים שמחים ויפים . כך שאנו לא מדברים על עוד חולצה משעממת, אלא על חולצה אופנתית בגזרות מחמיאות מאוד. ניתן לבצע הדפסה על חולצות במגוון צבעים וגזרות ולהרגיש עדיין אופנתיים בקרב החברים בביה”ס. לכן שמשווים את התלבושת האחידה של פעם להיום רואים את השינויים הרבים שחלו בתלבושת ביה”ס עם השנים.

מה היתרונות של תלבושת אחידה

עם תלבושת אחידה ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

התלבושת תורמת לשיוויון בין התלמידים– הודות לתלבושת האחידה הפערים בין הילדים מצטמצמים, כך שאין חלוקה בין עשרים לעניים, כולם לבושים באותה חולצה ונראים אותו הדבר. דבר זה מצמצם את הפערים בין הילדים משכבות אכלוסיה שונות אשר לומדים יחדיו.

מחיר הוגן- תלבושת האחידה אינה עולה הרבה כסף כמו בגדים אחרים, לכן ניתן לקנות ולעשות הדפסה על חולצות רבות במגוון צבעים וגזרות שונים ללא הגבלה. מדובר על מחיר נגיש והוגן שכל הורה יכול לעמוד בו.

נגישה- ניתן למצוא חולצות מודפסות עם לוגו ביה”ס בכל חנות אשר מדפיסה חולצות. בכל עיר תמצאו חנויות רבות אשר מדפיסות על חולצות ומוכרות חולצות טי שירט לביה”ס.

מגוון נרחב של צבעים וגזרות– תוכלו למצוא מגוון נרחב של חולצות טי שירט עם צבעים שמחים,  כהים, בהירים, צבעים עם אמריה וכן במגוון גזרות שונות ואופנתיות שיחמיאו למבנה גופכם, כך שלא תרגישו כלל שאתם לובשים את תלבושת ביה”ס.

חסכון כספי– עם תלבושת אחידה אשר יש עליה את לוגו ביה”ס ניתן לחסוך כסף רב על בגדים.

תשכחו מהתלבושת של פעם

עם תלבושת אחידה לביה”ס תוכלו ליהנות משפע אפשרויות לתלבושות אופנתיות, נוחות ומתאימות לכל גיל. תוכלו למצוא מגוון נרחב של צבעים, בין אם זה צבעים שמחים, בולטים, חזקים ואופנתיים. כמו כן, תוכלו למצוא מגוון נרחב של גזרות נוחות ואופנתיות שמחמיאות לגופכם החל מפוטר ארוך לחורף דרך חולצות טי שירט קצרות וקופוצ’ונים. את לוגו ביה”ס תוכלו לשלב על גבי החולצה, שהסמל מופיע מצד ימין בתור לוגו קטן. כך שעם הדפסה על חולצות תוכלו ליצור גם מחולצות ביה”ס חולצה אופנתית לכל דבר.

סוגי תלבושות אחידות לביה”ס

בין סוגי התלבושות האחידות לביה”ס תוכלו למצאו כמה סוגי תלבושות עיקריים. תלבושות הביה”ס כוללים:

חולצות טי שירט חלקות- הדפסה על חולצות ביה”ס נעשית בחנות הדפסה על חולצות, שם תוכלו לבחור את הטי שירט שאתם רוצים ועל המקום יבצעו לכם הדפסה עליה. לוגו ביה”ס מודפס לרוב בקטן על החזה. תוכלו לבחור בין מגוון נרחב של צבעים וחולצות שמתאימות גם לבנים וגם לבנות.

חולצות פוטר- חולצות הפוטר הם חולצות חורפיות חמימות ונעימות. הם מספקות חום ועוזרות להעביר את החורף בחמימות ובשלום. ניתן להדפיס עליהם את סמל בית הספר, כמובן שעל פוטרים חלקים, הם מגיעים במגוון מידות וצבעים כך שניתן לבחור כמה מהם.

חולצות ספורט- חולצות ספורט הם חולצות לשיעורי הספורט של ביה”ס. גם עליהן ניתן להדפיס את לוגו ביה”ס, ולרכוש כמה כאלה שיהיה לכם להחלפה.

קפוצ’ונים- הקפוצ’ונים הם מעין שכבה מעל הבגדים אשר מחממת אותנו. ניתן להשיג אותם במגוון צבעים, דגמים וצורות רצוי שיהיו חלקים על מנת שניתן יהיה לראות את סמל ביה”ס עליהם.

המגוון הנרחב של חולצות השונות שניתן לבצע עליהן הדפסה של סמל ביה”ס הופכים אותן לעוד פריט אופנתי בקרב התלמידים. עם הדפסה על חולצות תוכלו להתגאות בתלבושת האחידה שלכם ולא להתבייש בה כמו פעם, והכי חשוב לחסוך כסף רב.