סוגי הדפסים על חולצות

חולצות מודפסות מיוצרות עבור חברות וארגונים רבים. תנועות נוער, חברות אבטחה, יחידות צבאיות, מפעלים וקבוצות ספורט, כל אלה עושים שימוש תדיר בחולצות המודפסות. החולצות משמשות למטרות רבות ושונות כאשר כל גוף עושה בהן שימוש למטרותיו שלו. החולצות המודפסות הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף במרחב הציבורי ואם זאת, כמעט ואין אדם שיוכל להסביר מהם שיטות הייצור של החולצות הללו.

הדפסה על חולצות ניתן לעשות במגוון שיטות ודרכים כאשר לכל שיטה ולכל דרך יש את היתרונות שלה והחסרונות שלה. הדרך הראשונה להדפסת חולצות היא באמצעות שיטה הנקראת פלוק\פלקס. ההדפס על החולצה בשיטה זו יוצא חד וברור, צבעוני, לא מתקלף ועמיד לאורך זמן. שיטת הדפסה זו מאפשרת להדפיס גרפיקה צבעונית ובאיכות גבוהה. עם זאת, לא ניתן לבצע באמצעותה עירוב של צבעים.

עוד דרך להדפסה על חולצות היא באמצעות שיטה הנקראת פלסטיסול. בשיטה זו, ההדפסה מתבצעת על נייר מיוחד שמוצמד לחולצה. החולצה והנייר עוברים חימום שמעביר את ההדפס מהנייר לחולצה. בהדפסה זו ההדפס יוצא חד נקי ומרשים והוא בעל עמידות גבוהה.

דרך נוספת להדפסה על חולצות היא באמצעות שיטת הדפסה הנקראת “ההדפסה הדיגיטלית”. בשיטה זו הציור או ההדפס מוזנים לתוך תוכנה ייעודית במחשב. התוכנה מאפשרת לבצע הדפסה בגרפיקה ברמה גבוהה מאוד תוך מתן אפשרות לעירוב צבעים. בנוסף, ההדפסה, בשיטה זו, יוצאת חדה ברורה ונקייה. ההדפסה בשיטה זו נעשית מהמחשב ששולח פקודה למדפסת ייעודית והחולצה יוצאת ממנה עם ההדפס עצמו.

ישנן שיטות שונות להדפסה על חולצות. בכל שיטה קיימים יתרונות שונים וחסרונות שונים. בחירה מושכלת של השיטה המתאימה לצורכם יכולה לסייע בידיכם לחסוך עלויות וכן להביא לכך, שהחולצות המודפסות אותן אתם מזמינים, ישרתו אתכם על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.