מתנת יום הולדת מקורית

 

מציאת רעיון למתנה ליום הולדת הוא לא תמיד דבר קל. מצד אחד אנו רוצים שהמתנה תתאים ספציפית לבעל השמחה, ומצד שני לפעמים מתנה כזו דורשת השקעה רבה או תקציב גדול. איגדנו לפניכם כמה רעיונות למתנת יום הולדת בטווחי מחיר והשקעה שונים.

הדפסה על חולצה: כיום ניתן להדפיס כל הדפס על חולצה או אפילו פריטי לבוש שונים (כובע, כיפה, חולצות, גופיות וכו’). מצאו תמונה שייחודית לכם ולחוגג יום ההולדת, או משפט שחשוב לשניכם, בדיחה פנימית וכו’, והדפיסו אותו על חולצה בגזרה מתאימה. מתנה כזו היא לא רק אישית ביותר, היא גם מאפשרת למקבל אותה להשתמש בה שוב ושוב ולהיזכר בכם בכל פעם מחדש.

יום כיף אתגרי: לאלו מבינינו שאוהבים ספורט אתגרי, מומלץ ביותר ליצור יום כייף אתגרי. ביום זה תוכלו לבחור אחת מבין הפעילויות האתגריות בסביבתכם, או אפילו לשלב כמה. האופציות כאן כמעט אינסופיות: רכיבה על סוסים, נהיגה בטרקטורונים, צניחה חופשית, סנפלינג, באנג’י, וכו’. אוהבי האדרנלין לא ישכחו יום כזה בקרוב, ואתם תרוויחו יום של כיף עם בעל השמחה.

יום ספא: לפעמים דווקא רוגע ושקט הוא הדבר המתאים, במיוחד עבור אלו מאיתנו שאורח חייהם עמוס ותזזיתי. עבור אנשים כאלו, דווקא יום של התפנקות בספא יכול להוות את המתנה המושלמת: התחילו בארוחת בוקר בריאה, המשיכו במגוון טיפולים מפנקים כמו מסאז’ים, שיאצו, חמאם, וקנחו בטבילה בבריכה או ג’קוזי מחומם. אחרי יום שכזה, אי אפשר שלא להיות רגועים…

יום אישי: צרו לבעל השמחה את היום המושלם עבורו. אתם מכירים אותו ויודעים איך מבחינתו היום המושלם נראה, עכשיו רק נותר לכם לבצע אותו. הכינו את ארוחת הבוקר האהובה על החוגג, קחו אותו למקומות האהובים עליו או למקומות נוסטלגיים לכם. התעסקו בפעילויות אותן אוהב בעל השמחה ולא זכה לעשות לאחרונה, או אפילו בכלל. יום כזה דורש יותר השקעה ומחשבה, אך הוא משאיר רושם בל ימחק.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.