מתנה נהדרת

רבים שואלים את עצמם, מהי המתנה המושלמת? התשובה היא כמובן שהמתנה המושלמת איננה קיימת למרבה הצער, ואם היא קיימת מן הסתם היא עולה הון תועפות. (מטוס קרב יכול להיות רעיון מושלם למתנה). אבל למרבה המזל בימנו שכל צרכי היום יום זמינים בזול, מתנה כבר לא באה לענות על הצורך של הזולת כי אם להראות לו סימן להערכתנו. מתנה כיום מטרתה להראות לזולת שחשבנו עליו, ולתת לו משהו שיזכיר אותנו (וכמה שאנחנו אוהבים אותו).

אחד הרעיונות האהובים עלי למתנה הוא חולצה מודפסת. אבל לפני שאתם רצים לחנות לחפש את החולצה המודפסת המושלמת שמישהו אחר עיצב, תחשבו רגע כמה מקסים יהיה לתת למישהו חולצה מודפסת שעיצבתם בעצמכם. בהתחלה זה נשמע מפחיד. אנחנו רגילים להשתמש במוצרים שמישהו אחר, “מומחה” עיצב אותם בשבילנו, לא בדברים שאנחנו עיצבנו בעצמנו. החדשות הטובות הן שאין מה לפחד. חולצות מודפסות אינן דורשות מכם לעצב את הגזרה שלהן אלא רק לבחור בין גזרות שכבר קיימות. חולצות מודפסות אינן דורשות מכם להדפיס או ליצור בעצמכם את הכיתוב או התמונה (למרות שהיה נחמד אילו הייתם מסוגלים לעשות את זה). אז מה נדרש מכם? רעיון.

לנוחיותכם ריכזתי כמה נקודות שיעזרו לכם לחשוב על רעיון כזה שיהפוך את המתנה שלכם למיוחדת. מתנה כזאת שתשמחו לתת והמבט של המקבל ייאמר לכם כמה המתנה שהבאתם לא טריוויאלית בעיניו. זה לא קשה, אבל חשוב לעבוד נכון ולא לעשות קיצורי דרך.

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור רעיון שיהיה אישי. משהו שמסמל את הקשר המיוחד שלכם למקבל המתנה, משהו כזה שבכל פעם שהוא ייראה את החולצה תרצו שהוא ייזכר בו. וכאן מגיעות שתי טעויות נפוצות: הטעות הראשונה היא לנסות תמיד לכתוב משהו שמצחיק. בדרך כלל זה לא מצחיק, ודבר לא מצחיק הוא אפילו קצת עצוב, כי כאן אנחנו מגיעים לטעות השנייה: ליצור משהו מביך. אלו שתי הטעויות שאתם צריכים להישמר מהן. הדרך הטובה ביותר היא להראות את הרעיון למישהו שאתם סומכים עליו לפני ההדפסה. אולי זה קצת מסרבל, אבל זה בהחלט שווה את ההשקעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.