מגניב ופשוט

לכולנו יש את החבר המגניב הזה שבנה את הרהיטים בחדר שלו לבד, שיצא שבוע לשטח רק עם אולר או שעשה איזה טרק מגניב בנפאל. אם גם לכם בא לעשות משהו מגניב אבל אתם לא יודעים מה, אולי הדפסה על חולצה זה הפתרון בשבילכם.
הדפסה על חולצה זולה יחסית, אין שם נמלים, ואתם לא צריכים להכות בפטיש על מסמר עקשן שבטח נמצא במקום הלא נכון. בשביל להדפיס חולצה מוצלחת כל מה שאתם צריכים זה מעט חוש הומור, כישורי ציור בינוניים ומעלה, וטיפ טיפה כסף.
הדפסה על חולצות תראה לחבר’ה שיש לכם אישיות משלכם, שאתם יודעים להגות רעיון ולהביא אותו לידי גמר, ואולי גם תחלץ את האמן שבתוככם…
הדפסה על חולצות היא גם שיטה נפלאה לומר לאנשים אחרים מי אתם ועם מה אתם מזדהים בלי שתצטרכו לפתוח את הפה בכלל. כיתוב בצבעי הגאווה, חולצה עם ציור של גיבר על, יכולים לספר את הסיפור שלכם הרבה יותר טוב מכל משפט שתגידו (ועם פרצוף פחות מטופש).
לאורך הזמן אם תקפידו להדפיס מספיק חולצות, הן יוכלו להיות כמו אלבום של החיים שלכם. משהו שתוכלו לתלות על הקיר בחדר ולהתגאות בו, או לקבור כמה שיותר עמוק בארון, רק כדי למצוא יובל לאחר מיכן, ולצחקק במבוכה.
להדפיס חולצות זה ממש פשוט, וזול וכל אחד יכול. אבל רק אתם יכולים להביא חולצה שתספר את הסיפור שלכם ותראה כמה מגניבים אתם. אל תיתנו לאחרים להדפיס בשבילכם, הדפיסו בעצמכם, וזה ישתלם לטווח הקצר ולטווח הארוך. לא מתאים לכם? סעו לנפאל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.