כשהפשטות מסתבכת

הדפסה על חולצות היא דבר פשוט מצד אחד, ומורכב מצד שני.

פשוט, כי לא צריך הרבה השקעה כדי להדפיס על חולצה. כל מה שצריך זה רעיון גולמי שתוכלו להגיע אתו לעסק שמדפיס חולצות. זה לא עולה הרבה כסף, זה לא לוקח הרבה זמן, פשוט.

אבל מצד שני מי רוצה להדפיס רעיון גולמי? וכאן מתחילה המורכבות, כדי להדפיס חולצה מודפסת איכותית באמת, צריך להשקיע בליטוש הרעיון. אם אתם רוצים להראות ציור של ג’ון סנואו ממשחקי הכס למשל, תצטרכו לשבת שעות וללטש כדי להיות בטוחים שהוא באמת נראה כמו ג’ון סנואו ולא כמו סתם בחור מתולתל.
החדשות הטובות הן, כי היום אם רק יש לכם את הזמן והכוח להשקיע, לא תזדקקו להוצאה נוספת, כל זב חוטם עם מקלדת וכישרון בסיסי יכול לעצב בעזרת התוכנות הנכונות כל דבר שרק עולה על דעתו.

אם אין לכם זמן וכוח, כנראה שכסף הוא הפתרון. תצטרכו לחפש את זב החותם שלו יש זמן וכוח, אותם הוא מוכן להחליף בתמורה לכסף שלכם…
אם גם כסף אין לכם, כנראה שלא תוכלו להדפיס חולצת ג’ון סנואו משלכם, באסה. אבל מצד שני זה לא אומר עדיין שלא תוכלו להדפיס שום דבר אחר, רוב החולצות המודפסות שראיתי לא צדו את עיני בזכות ציור מושקע, אלא בזכות משפט שנון. בטוח שגם לכם יש אחד כזה או לפחות אחד שאתם חושבים שהוא כזה. העיקר, לוודא שהמשפט שלכם מספיק מובן, שהפונט לא נוראי, ושלא תצטערו עליו אחר כך. אם כן, לפחות תהיה לכם מזכרת…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.