כללים פשוטים להדפסה על חולצות

כמה כללים פשוטים שיעזרו לכם להבין איך עובדת הדפסה על חולצות.

כשמדפיסים על חולצה חשוב להבין את המטרה, המטרה לשמה אתם מדפיסים חשובה, כי בלעדיה לא תוכלו לתכנן נכון את העיצוב והאיכות של החולצה בה אתם מעוניינים.

עיצוב חולצה לחתונה לא דומה כלל וכלל לחולצת סוף מסלול או חולצת קייטנה. ההבדל הזה נעשה משמעותי כאשר מדפיסים בכמויות גדולות. הדפסת חולצה לחתונה מצריכה עיצוב מושקע יותר, בד איכותי יותר ומראה סולידי. לעומת זאת חולצה לקייטנה יכולה להעישות באיכות פשוטה עם עיצוב פשוט ללא צורך בעיצוב מצועצע או מושקע. חולצת סוף מסלול אתם יכולים לעשות עיצוב פשוט, אולם חשוב לכם לבחור שיטת הדפסה שתישמר לאורך זמן.

כאשר מדפיסים חולצה חשוב לתכנן היכן לשים את ההדפס. האם מקדימה או מאחורה. הרבה פעמים אנשים שאינם חושבים עושים טעויות כמו להדפיס על חולצה לבנה מאחורה בלבד. חשבו על האנשים שלובשים את החולצה הזו וכל מי שרואה אותם מקדימה בטוח שמדובר בגופיה… האנשים שלובשים את החולצה צריכים להרגיש שהם לובשים חולצה. גם אם החלטתם לשים את ההדפס העיקרי בחלק האחורי, עדיין חשוב לשים בחלק הקדמי סימן כלשהו כי מדובר בחולצה. לוגו קטן ליד הכיס, כיתוב מקורי או משפט מפורסם.

הדפסת חולצות לאירועים משפחתיים נעשית כיום יותר ויותר מקובלת. חשוב לזכור שאם אתם רוצים שאנשים ילבשו את החולצה שלכם גם ברחוב, על הכיתוב להיות מובן ולא מביך חלילה. בכלל השתדלו שהעיצוב על החולצה יהיה כזה שתשמחו להסתובב איתו ושאנשים ברחוב יראו כמקורי ומעניין ולא חלילה כפוגעני. בקורסים שונים בצבא יש מנהג להדפיס מסרים שנויים במחלוקת על חולצות, השתדלו להימנע מזה.

הדפסה על חולצות נעשית באמצעות מספר טכנולוגיות. לכל טכנולוגיה יש את היתרונות והחסרונות שלה, הדפסת משי, הדפסה דיגיטלית, מדבקות ועוד כולן שיטות הדפסה המאפשרות לכם לבחור בגמישות בין מספר מטרות שההדפסה משרתת.

רוצים לדעת עוד על חולצות מודפסות?

בקרו באתר של אלי פרינט הדפסה על חולצות תל אביב ותקבלו את המידע העדכני מהמומחים הגדולים בתחום.