טרנד חדש

בשנים האחרונות נפתחות בארץ עוד ועוד חנויות בוטיק לחולצות מודפסות. כל מי שמסתובב במרכזי הקניות ברחבי הארץ כבר נתקל בהם בוודאי, חללים צפופים מלאים בחולצות שמה שמיוחד בהם איננו הגזרה או סוג הבד שלהם, כי אם הכיתוב שמודפס עליהם.
הדבר מעיד על הפופולריות ההולכת ועולה של הדפסה על חולצות. השינוי הוא שבעוד שבעבר החולצות המודפסות היו בעיקר חולצות של סיום קורס בצבא או מסיבת סיום בסניף, כיום אנשים מחפשים הדפסים מצחיקים וציורים משעשעים ללבוש. ובעוד רשתות הבגדים הגדולות מתאמצות לשמור על פאסון, חנויות ההדפסים הקטנות פורחות.
הדפסת חולצות היא דבר מצחיק לעשות ממנו כסף, כי בעוד שגזרה מיוחדת או בד יוקרתי הם קשים להשגה ומצריכים הבנה מיוחדת, הדפסה על חולצה היא משהו שנמצא בהישג ידו של כל אדם. כבר עברו הימים בהם היה צורך בהזמנת חולצות רבות כדי להדפיס חולצה. כיום אפשר להדפיס על חולצה בודדת במחיר השווה לכל כיס (או לפחות לרובם), עיצוב של חולצה איננו מסובך במיוחד, וגם ככה רוב החולצות שנמכרות מתהדרות במשפט מתוחכם ולא בעיצוב מושקע.
אישית אני חושב שלהדפיס חולצות לעצמך זה מגניב הרבה יותר מאשר לקנות חולצה שמישהו אחר הדפיס. אחרי הכל הרבה יותר נחמד ללכת ברחוב ולראות אנשים מחייכים לעצמם ולחשוב שאתה המגניב שעיצב את החולצה הזאת, מאשר להתהדר בנוצות של מישהו אחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.