חולצות מודפסות – כך תעשו זאת נכון!

הדפסת חולצות מומלץ לעשות אצל מדפיס מקצועי ואדיב. בהדפסת חולצות דרוש ניסיון. כשאתם מדפיסים חולצה יש לכם רעיון, אולם האם הרעיון שלכם הוא בר ביצוע? מה העלות של ביצוע הרעיון? בשביל זה אתם צריכים מדפיס אדיב ומקצועי שיענה על השאלות שלכם ויסביר לכם על האפשרויות השונות וההבדלים בניהן.

אם אתם מדפיסים חולצה מן הסתם יש לכם כבר רעיון. חשוב  לדעת כי הזמן לתקן ולבדוק הוא לפני ההדפסה. אחרי ההדפסה כבר מאוחר מדי… כשיש לכם רעיון אל תמהרו לבצע, בדקו רעיונות דומים לפני שאתם מתחייבים לרעיון מסוים. כיום זמינים באינטרנט ובעוד מקומות רבים (חנויות, מדפיסים וכו’) יש רעיונות שאינם מצריכים רמת גימור גבוהה ולפיכך אפשר להדפיס אותם יותר בזול. עד כמה רמת גימור גבוה היא חיונית לרעיון?

רעיונות מתחלקים לשניים: תמונה או כיתוב. בתמונה יש אובייקט מרכזי ויזואלי, שסביבו ישנו כיתוב כלשהו שעוזר להבין או לתת רושם מסוים. לעומת זאת בכיתוב יש משפט במרכז ואם ישנה גרפיקה הרי שהיא ברקע או קטנה יותר. ישנן חולצות שבהן הצד הקדמי משתמש בכיתוב ואילו הצד האחורי משתמש בתמונה או להפך.

אם אתם בוחרים בכיתוב בדרך כלל אינכם זקוקים להדפסה איכותית במיוחד. אולם עליכם לדאוג שהכיתוב קריא והכתב לא קטן מדי. עליכם לדאוג שהכיתוב לא ידהה עם הזמן (כביסות וכדומה) שהמסר קליט וחס וחלילה לא פוגעני מסיבה כלשהי. כיתוב משתלב טוב עם רקע בצבע שמנוגד לו או ציור קטן (כמו לוגו).

אם אתם בוחרים בתמונה או ציור כדאי לבחור בהדפסה איכותית יותר לפי האיכות הנדרשת. ציור עדין או תרשים זקוק לאיכות גבוהה כדי לשמור על האיכות גם על החולצה. דאגו לוודא שהגודל של הציור והפרופורציות שלו נשמרות בשעת ההדפסה ולא נהרסות חלילה. אם אתם מוסיפים כיתוב דאגו שהוא משתלב היטב עם התמונה ולא מודפס בצורה מוזרה או בצבע שלא משתלב.

כדי לדאוג לכל זה האחריות לכל הדגשים הנ”ל מוטלת עליכם, אבל אתם זקוקים לעזרה. לכן בחרו במדפיס מקצועי ואדיב שישמח לענות כל שאלותיכם. ובהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.