חולצות מודפסות בעסקים

ישנם עסקים מסוימים בהם החולצות המודפסות מהוות חלק משמעותי ובלתי נפרד מהעסק עצמו. החולצות המודפסות כל כך מזוהות עם אותם עסקים, עד שכבר אי אפשר לדמיין אותם ללא אותם חולצות. בעסקים הללו החולצות הפכו מכלי עזר שנועד לסייע בעבודה, לאביזר חובה שכבר אי אפשר להתנהל בלעדיו.

דוגמא לעסק מן הסוג הזה ניתן למצוא בתחום האבטחה. חברות האבטחה השונות מעסיקות, באירועים רבים ושונים, סדרנים ומאבטחים. בכל אירוע אליו צפויים להגיע מספר גדול של אנשים, כנראה שיהיו סדרנים ומאבטחים מטעם החברה. מעבר לכך, גם במוסדות שונים כמו בנקים, משרדי ממשלה ואף קניונים ניתן למצוא את המאבטחים העובדים בענף האבטחה.

מאחר והמאבטחים והסדרנים נמצאים במקומות בהם בדרך כלל ישנה תנועה ערה של אנשים רבים, חברות האבטחה עושות שימוש בחולצות מודפסות בכדי ל”סמן” את אותם מאבטחים. הסימון יכול להתבצע באמצעות חולצה טי פשוטה עליה מופיע הכיתוב “אבטחה” או באמצעות חולצה מכופתרת או מעונבת עם סמל החברה עליה.
העוברים והשבים באותם אירועים או מוסדות, מזהים בקלות את המאבטחים בזכות החולצות המודפסות אותן הם לובשים. ללא החולצות המודפסות, לא יכלו אותם עוברים ושבים לדעת שמדובר בסדרנים או במאבטחים וכנראה שההוראות שלהם היו זוכות ליחס מזלזל.

עד כדי כך חלחלו החולצות המודפסות לתחום האבטחה, שקציני בטחון רבים רואים בחולצות הללו מדים רשמיים. כל לבוש אחר בעיניהם, אינו מכובד דיו ואינו הולם את תפקידו של המאבטח. קציני הביטחון רואים בהופעה מרושלת ללא אותם חולצות מודפסות, פגיעה בביטחון עצמו מאחר והרישול משדר, לדעתם, חולשה וחוסר רצינות של המאבטח.

את תחום האבטחה לא ניתן לדמיין ללא החולצות המודפסות אך ישנם עסקים בתחומים אחרים שעדיין ניתן לוותר עליהן. בעסקים אלו החולצות המודפסות לא נתפסות כאביזר חובה אלא, כערך מוסף אשר מסייע ללקוח להתמצא ולהגיע ליעדו בשלום. אם ברצונך להוסיף ערך מוסף לעסק שלך הזמן עוד היום חולצה מודפסת וכך תסייע ללקוחות המגיעים לעסק שלך להתמצא בקלות רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.