הדפסת חולצות לימי גיבוש

אם אתם עומדים בפני יום גיבוש בעבודה ומחפשים דרך יצירתית להלהיב את הצוות ישנם רעיונות רבים! ראשית תוכלו לתעד את האירוע על ידי הדפסת תמונות העובדים על החולצות-אבל לחולצות אלה יכול להיות שימוש גדול יותר מאשר רק מזכרת נחמדה.

את החולצות המודפסות ניתן לערבב ולחלק בצורה אקראית, תמונת האדם המופיע על החולצה תהיה בגב החולצה, כך שהאדם הלובש את החולצה לא יכול לראות מה מוצג מאחור כעת עליהם להסתובב בין חבריהם לעבודה (כל אחד מכל חולצה עם חבר אחר) ובאמצעות שאילת שאלות של “כן” ו”לא” עליהם לנחש מי הם מבין העובדים בחברה. ברגע שכולם יחפשו את הדמות המסתתרת מאחורי חולצתם יוכלו לגשת ולהעניק את החולצה המתאימה לקולגה שלהם.

שימוש נוסף ומעניין להדפסת חולצות הוא לעשות סקר מראש בין כל העובדים בקטגוריות הבאות “העובד הכי מצחיק”, “העובד הכי רציני”, “העובד הכי יצירתי” וכדומה, לאחד איסוף תוצאות הסקר (שיעשה לפני יום הגיבוש) נוכל לגשת ולהדפיס את תמונת אותו עובד עם התואר בו זכה (ניתן להוסיף ציור מדליק בהתאם לתואר, כך שלעובד היצירתי נוסיף כן ציור ומכחול וכן הלאה) ואותם ניתן לחלק בתום יום הגיבוש באירוע המדמה חלוקת פרסים או טקס פרסי אוסקר או להציג את החולצה ולתת לעובדים לנחש מי זכה באותו התואר ולאחר משחק הניחושים המהיר לחשוף את הזוכה האמיתי.

שימוש נוסף ונחמד בהדפסת חולצות ליום הגיבוש יכול להיות להדפיס על כל חולצה את שם העובד, לחלק לעובדים טושים המיועדים לכתיבה על בד ולתת לכל אחד טוש והזמינם לכתוב מילות עידוד, פירגון על ביצועם בעבודה, מילות מוטיבציה המחזקות אותם על הצלחות שנחלו במקצוע או אפילו טיפים לשיפור ושימור. כמובן שזוהי פעילות שמצריכה יותר אינטימיות ופתיחות בין העובדים ויש לחשוב טוב האם היא מתאימה במקרה שלכם.

מעבר לכך ניתן בהחלט לחלק בתום האירוע חולצה מודפסת עם תמונה קבוצתית של כל צוות העובדים, ניתן להוסיף כיתוב “יום גיבוש 2016” וגם ניתן להוסיף הקדשה אישית לעובד.