הדפסת חולצות לטיולים

לפני טיול שנתי, מחנה קיץ או מסע ישראלי ואפילו סתם טיול קבוצתי- נחפש דרכים להנציח ולזכור את החוויות שנעבור. כמובן שנוכל להצטלם או להכין מזכרות בטיול עצמו, אבל קיימת אופציה יותר יצירתית ושתחזיק זמן רב יותר.

לפני הטיול נוכל לארגן כובעים צבעוניים עליהם נדפיס כיתוב לפי בחירה כמו “מחנה קיץ 2016” נוכל להוסיף מידע אישי יותר כמו הקדשה עם שם לכל חבר קבוצה או תלמיד בכיתה, ואף לצרף תמונה אישית שלו. כמובן שאת אותו רעיון נוכל ליישם גם על חולצה מודפסת אישית או קבוצתית וכן על תיקים שיוכלו לשמש את כולם אפילו במהלך הטיול. אופציה נוספת ונחמדה לא פחות היא לבחור תמונה קבוצתית אחת מתוך הרבות שוודאי צולמו במהלך הטיול ואותה נדפיס על חולצה כיתתית. ניתן להוסיף כיתוב מאחור וכך נשארת מזכרת אישית לשנים. כמובן שלא חייבים לצרף תמונה קבוצתית, גם כאן ניתן לבחור ללכת על ההיבט האישי-מאחור תמונה קבוצתית ומלפנים תמונה אישית של התלמיד מתוך הטיול גם כן, כך המזכרת אישית אף יותר.

אין ספק שהדפסת חולצות, כובעים או תיקים היא דרך מיוחדת שדרכה ניתן להיזכר בחוויות רבות ומהנות מהעבר. החולצה תמיד מלווה אותנו, גם אם נלבש אותה יותר או פחות, תמיד נוכל להביט בה ולהיזכר ברגע בו צולמה אותה תמונה, להעלות חוויות מאותו טיול או מאותה שנה בחיינו.

זכרו שאם מדובר בכיתה תמיד ניתן לפנות לוועד ההורים ולדאוג למגבית מכל ההורים כדי למממן את הדפסת החולצה, אך אם מדובר בקבוצה בתנועת נוער ניתן לפנות לעסק קטן או גדול בעירכם ולהציע לו להיות “ספונסר” ולקבל ממנו ממימון מלא או חלקי על-ידי הקדשת החלק האחורי של החולצה לפרסום עבורו. כך ניתן לממן את החולצה, כובע או תיק גם לבני נוער עם פחות אמצעים כלכליים משל עצמם. כמובן יש לשים לב שכל חברי הקבוצה חשים בנוח עם העסק הנבחר כדי שלא יפגע בהרגשתם או ברצונם ללבוש את החולצה המסוימת.