הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים

 

הדפסה על חולצה

יש לכם אירוע באופק? רוצים להיות מיוחדים ושונים מהשאר? רוצים שהאורחים שלכם ילבשו את החולצות שאתם מחלקים להם באירוע שלכם?

עם הדפסה על חולצות תוכלו לעשות זאת.

הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים נועדה לגרום לכם להיות חלק מקבוצה ולא כפרטים יחידים.

מהי הדפסה על חולצות לאירועים מיוחדים?

הדפסה על חולצות מוכרת לרובנו בהקשר של בית הספר, בה היינו מגיעים כל בוקר עם תלבושת אחידה כאשר סמל הביה”ס מוטבע עליה בקטן וזאת על מנת שכל התלמידים יהיו דומים אחד לשני. בשנים האחרונות ניתן לשים לב לטרנד חדש בתחום החולצות המודפסות, לא תמצאו אירוע אחד ללא חולצות מודפסות אשר מחולקות בו או במהלכו. הפקת אירוע כמו מסיבת אירוסין, חתונה דורשת השקעה אנרגטית לא מעטה ולעיתיים הקושי הגדול הוא ליצור שיחה וקירבה בין קרובי המשפחה השונים. על מנת לשבור את הקרח הדפסה על חולצות עם משפטים הומוריסטים המזוהים אצל כולנו, או תמונות משעשעות יכולים לעשות רבות לאירוע. תוכלו למצוא חולצות מצחיקות המדברות על חתונה ולרוב החתן הוא זה שבוחר לאחר החופה להחליף לחולצה עם סלוגן הומוריסטי בסגנון ” אשתי הכריחה אותי לבוא” ועוד.

אילו אירועים ניתן ללבוש  לעשות הדפסה על חולצות?

באירועים שונים כגון: חתונה, אירוסין, בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה, בריתה, יום הולדת ועוד תוכלו למצוא מגוון חולצות מודפסות הכוללות משפט מצחיק ולצדו תמונה, או רק משפט, רק תמונה. החולצות שומרות על הומור באירוע ועוזרות לחוגגים להשתחרר באירוע ולהפחית את הלחץ שהם שרויים בו באירוע עצמו. חולצות למסיבת רווקות או רווקים מהוות גימיק שימושי עד מאוד, שברוב המקרים עוזרות  לשבור את הקרח במיוחד שמדובר על גימיק שלא כולם למכירים לעומק. מעבר לכך החולצות המודפסות הן מזכרת לאורחים מהאירוע עצמו בין אם זה חתונה או בת/ בר מצווה ועל כן היא חשובה מאוד בבחירת מתנות לאורחי החגיגה. ישנם אירועים אשר יבחרו במקום חולצות מודפסות מחזיקי מפתחות, פרחים או תמונות מגנטיות. אך למרות זאת, חולצות עם הדפסה הומוריסטית היו ועדיין נשארו מתנה חביבה שיוצרת עניין ודו שיח בין אורחי האירוע.

למי מתאים חולצות מודפסות לאירועים?

חולצות מודפסות לאירועים מתאימים לכל אירוע משפחתי או עסקי שבו יש צורך לשבור את הקרח בין האורחים באירוע עצמו. לרוב נמצא חולצות מודפסות באירועים משפחתיים כגון: חתונה, בר או בת מצווה, אירוסין, מסיבת רווקים/ רווקות או באירועים עסקיים שכוללים ימי גיבוש לעובדים, ימי כיף, כנסים למיניהם, השתלמויות, ימי עיון ועוד. לכן חשוב להזמינם מבעוד מועד לפני האירוע עצמו על מנת שלא נישאר ללא מספיק חולצות ליום האירוע עצמו. תכנון נכון ומדויק יעזור לכם לקבל את כמות החולצות שאתם זקוקים לה לאירוע, במיוחד אם מדובר על אירוע גדול וחשוב שהכל חייב להיות מתוקתק עד לתאריך מסויים.

לשבור את הקרח בין האורחים באירוע

הדפסה על חולצות היא דרך מעולה לשבור את הקרח בין אורחי האירוע. בעזרת חולצות מודפסות ועם משפט הומוריסטי ניתן להזדהות עימו וכן לפתח דו שיח עם קרובי המשפחה שלא ראינו שנים רבות. שבירת הקרח חשובה מאוד באירועים משפחתיים במיוחד שמתכנסים בקבלת פנים ומנשנשים לפני תחילת האירוע עצמו. לכן חולצות מודפסות הם רעיון חכם וגאוני שעוזר לעשות זאת בחוכמה רבה וכן בסופו של דבר נשאר כמזכרת מהאירוע עצמו.

מה היתרונות של חולצות מודפסות באירועים ?

להדפסה על חולצות וחלוקתן באירוע יתרונות רבים על פני שימוש בחפצים אחרים כגון: מחזיק מפתחות, מגנטים ועוד. ראשית, עם חולצות מודפסות אשר מוחלקות באירוע עצמו ניתן לשבור את הקרח בין האנשים הודות לכיתוב המצחיק שעליהן על מנת ליצור דו שיח מעניין. שנית, עם חולצות מודפסות אתם מרגישים לרגע משוחררים מהמעמד שבו אתם נמצאים, כי כולכם מסביב לובשים אותם כך שאתם לא לבד. שלישית, עם חולצות מודפסות יש לכם אחלה מזכרת מהאירוע שהייתם בו, תוכלו אח”כ ללבוש את החולצה בבית או ביום יום שאתם יוצאים לרחוב לסידורים שונים או סתם לשופינג. רביעית, חולצות לאירועים הם חולצות שהוכנו במיוחד עבור האירוע, כך שאין מצב שתראו את אותו הדפס או תמונה אצל מישהו אחר ברחוב. חמישית, עם חולצות מודפסות אתם ייחודיים ויש לכם סגנון משלכם שמגורם לכם להיות שונים משאר האנשים ברחוב.