הדפסה על חולצות – כל מה שאתם צריכים לדעת

כולנו אוהבים ללכת עם חולצות עם הדפס שאין לאף אחד על מנת להיות ייחודיים ומיוחדים. ההדפס יכול להיות משפט עם מסר, תמונה או אפילו שילוב של השניים. אך על מנת למצוא חולצה כזאת יש ללכת לחנות חולצות שיש להם מכונת הדפסה על חולצות, לבחור את ההדפס שנראה לכם ולבקש להדפיסו על החולצה. ההדפסים מגוונים וכוללים לא מעט תמונות, מלל או שילוב של שניהם.

הדפסה על חולצות פעם והיום

בתחילת שנות התשעים הייתה אופנה שבה כל אדם היה הולך עם חולצת טי שירט רגילה ועליה השם מאחור, כך שניתן היה לדעת מה שם האדם. מלפנים היה ניתן לבחור תמונה מגניבה ממבחר התמונות להדפסה או פשוט ללכת חלק ורק עם השם. עם השנים אופנת ההדפסה המשיכה להישאר ואף התפתחה, וכיום לא חייבים להדפיס רק תמונה או שם, אלא ניתן אף להדפיס חולצות למגוון נרחב של אירועים שונים. זה יכול להיות חולצות לימי הולדת, לימי גיבוש של החברה, טיולים, מסיבת רווקות, חתונה, בר מצווה, מסיבת שחרור, מסיבת סיום, תלבושת אחידה לביה”ס ועוד. מעבר לכך, גם שיטת ההדפסה השתנתה כיום ניתן להדפיס דפוס משי ודיגיטלי עם רקמה ממוחשבת, מה שפעם רק חלמנו עליו.

סוגי הדפסים על חולצות

אם יש לכם סלוגן מיוחד לבחירות? או שאתם מארגנים טיול ביה”ס או טיול לעובדים בחברה ורוצים שילדים או העובדים יזכרו זאת, חשוב שתחשבו על הפרטים הקטנים ביותר ותבצעו הדפסה על חולצות. תוכלו לבקש הדפסה על חולצות עם כיתוב מצחיק או תמונה מצחיקה, או אפילו משפטי אמירה עם תובנה. את ההדפסים תוכלו לעשות באיזה שיטה שתבחרו אין אם זה דפוס משי או דפוס דיגיטלי או הדפוס הקלאסי שאנו מכירים משנים עברו. חשוב שתחשבו טוב לפני שאתם מחליטים על הדפסה על כמות נכבדת של חולצות, על מנת שלא תוציאו לשווא כספים מיותרים.

הדפסים שלא יורדים בכביסה

רוב ההדפסים יורדים עם הזמן מתפוררים ונעלמים, אך הדפסה איכותית על חולצות יכולה להישמר לאורך שנים רבות. לכן חשוב לברר בטרם ההדפסה אילו הדפסים עמידים לאורך שנים ולעשות אותם. חשוב לברר גם איזה סוג בד יכול להתלכלך בקלות ואיזה לא, אילו בדים מאריכים חיים וכמובן איזה הדפסה יכולה להתאים לסוג החולצות שאנו בוחרים. קחו בחשבון שהדפסה פשוטה יותר לא תחזיק לכם מעמד הודות לכביסות המרובות שגורמות להתקלפות ההדפסה. לכן דבר ראשון שאתם מגיעים לחנות הדפסים בררו איזה הדפסים עמידים ולא מתפוררים מהר.

למי מתאימים הדפסים על חולצות?

הדפסים על חולצות מתאימים למגוון נרחב של אנשים. זה יכול להיות לילדי ביה”ס שצריכים תלבושת אחידה עם סמל ביה”ס, זה יכול להיות ליום הולדת שבו מחליטים להפתיע את החוגגים עם חולצות של האירוע שמציינו את התאריך, זה יכול להיות בטיול ביה”ס לילדים, טיול גיבוש לעובדים, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, בר או בת מצווה או כל אירוע בחיים שבו אנו רוצים שהמוזמנים יזכרו תאריך מסוים או את האירוע עצמו ושיהיה להם מזכרת מכך. גם אנשים בוגרים יותר יכולים ליהנות מחולצות מודפסות ולהפיק מהם תועלת.

התאמת ההדפסה בהתאם לצרכים שלכם

את ההדפסה ניתן להתאים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כך שניתן להגדיל או להקטין תמונה או משפטים ולהתאימה למימדי גופכם. תוכלו גם לשנות את ממדי התמונה להדפסה הודות למדפסת מיוחדת שעושה זאת, לבחור תמונות שיש בחנות או אפילו להביא תמונות מהבית שאתם רוצים שיהיו על החולצה שלכם. כך שעם הדפסת חולצות ניתן להדפיס כל העולה על רוחכם. כמובן שתוכלו להשקיע בטי שירט שלכם יותר מסתם כיתוב ותמונה זה תלוי כמובן בתקציב שלכם ובצרכים האישיים שלכם.

היכן ניתן למצוא הדפסים לחולצות?

בחנות ההדפסים תוכלו למצוא מגוון נרחב של תמונות וסלוגנים או שתוכלו להביא עיצובים שדמיונכם העשיר ויעשו אתכם ייחודים מאנשים אחרים. את התמונות או הסלוגנים מעבירים למחשב ומדפיסים ממנו אל החולצה. המבחר העצום של ההדפסים כולל לא מעט תמונות ומשפטים מהם עליכם לבחור את מה שהכי אתם אוהבים ומתחברים אליו. חשבו טוב לפני שאתם מחליטים על המשפט שאתם אוהבים או התמונה.

טיפים לשמירת הדפסה

לאחר שהדפיסו לכם על החולצה רצוי שלא תחשפו אותה ישירות לשמש, במיוחד אם מדובר על חולצה כהה. דבר זה יכול לגרום לחולצה לדהות וגם להוריד את ההדפסה עקב החשיפה לשמש.

חשוב שתבחרו את סוג בד החולצה עליה אתם מדפיסים וזאת על מנת שההדפס יישאר הרבה זמן. חולצות משי הן חולצות שיחזיקו לאורך טווח מאשר בדים אחרים.