הדפסה על חולצה בצורה נכונה

מה חשוב לדעת כשבאים להדפיס חולצה? הדבר החשוב ביותר בחולצה מודפסת הוא הרעיון, וזה מה שמבדיל חולצה מודפסת מחולצה רגילה. בבואכם להדפיס חולצה אתם צריכים להקדיש מחשבה רבה לרעיון שלכם. גם רעיון מוצלח צריך ליטוש כדי שאפשר יהיה להסתובב איתו ברחוב בגאווה.

מה האופי של רעיון מוצלח? רעיון מוצלח הוא לאו דווקא רעיון מצחיק. רעיון מוצלח הוא רעיון שמובע בדרך מקורית ומביא להרחבת הדעת. זה יכול להיות ציור, אמרה, בדיחה או תמונה. הדגש הוא שהרעיון יהיה מובן ונגיש.

מה הדוגמא לרעיון לא מובן ולא נגיש? אותיות קטנות ולא קריאות, תמונה מפוקסלת או בדיחה פנימית. אנשים לא מבינים את זה וחבל. כשאתם כותבים שימו לב האם האותיות קריאות, האם התמונה או הציור מובנות גם למי שעומד במרחק סביר ממכם?

תמיד תכתבו דברים חיובים. אל תכתבו דברים שלילים או מבזים גם אם הם מצחיקים נורא. אתם הולכים עם החולצה המודפסת בציבור, ואנשים עלולים להיפגע. לכן הקפידו תמיד לכתוב מסרים מוארים וחיובים שיגרמו לאנשים ברחוב לחייך ולא לכעוס עליכם חלילה.

השתמשו בצבעים הרמוניים. אלא אם אתם ממש עושים את זה בכוונה תחילה, בדרך כלל ערבוב של צבעים יוצר תחושת בלבול בעין. הקפידו לא להשתמש ביותר משנים או שלושה צבעים. אם אתם משלבים כיתוב דאגו שהוא יהיה בצבע מנוגד לרקע וכך תקלו על האנשים לקרוא אותו.

כשאתם מדפיסים חולצה זכרו כי לחולצה יש שני צדדים. אל תדפיסו רק את הצד הקדמי ובטח ובטח שאל תדפיסו רק את הצד האחורי. זה מוזר ואפילו קצת מביך. הקפידו תמיד להדפיס את שני הצדדים. בדרך כלל מקדימה אפשר לשים גם סמל או לוגו קטן ואילו מאחורה ציור גדול וממורכז.

כאשר מדפיסים חולצה חשוב שיהיה מדפיס מקצועי. מדפיס מקצועי יכול לעזור לכם בהרבה התלבטויות קטנות ולהביא לכם דעה מקצועית באשר למשמעות של כל בחירה שתעשו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.