דברים שצריך לדעת לפני שמדפיסים חולצות

מה צריך לדעת לפני שעושים הדפסת חולצות? דבר ראשון צריך לדעת באיזה צבע אתם רוצים את החולצה, בחירת הצבע ואיכות הבד היא חשובה ביותר לפני שעושים הדפסת חולצות, משום שזה מה שקובע את מחיר ההדפסה על החולצות, וכמובן את משך הזמן שבו תוכלו להשתמש בחולצה לפני שתאלצו להיפרד מפיסת הזיכרון הזאת לטובת זיכרונות חדשים.

עוד משתנה חשוב בקביעת המחיר של הדפסת חולצות הוא האם החולצות שאתם מדפיסים יכללו בתוכם ציור או רק כיתוב, חולצות מודפסות עם כיתוב מטבע הדברים עולות פחות מאשר חולצות מודפסות עם ציור/תמונה, ואת כל זה חשוב לזכור לפני שניגשים לעשות הדפסת חולצות.

דבר נוסף שחשוב לזכור בעניין הדפסת חולצות זה הכמות, ככל שהכמות שתזמינו גדולה יותר, כך המחיר לחולצה מודפסת בודדת ירד, ולכן חשוב לדעת כמה חולצות מודפסות אתם מתכוונים להזמין ובאיזה מידות. האם אתם נושאים לבד בהוצאות של הדפסת החולצות או שמישהו משתתף אתכם? תכנון נבון יכול לחסוך לכם הרבה צרות בעתיד, ולכן כדאי לתכנן לפני שאתם ניגשים לעשות הדפסת חולצות. כמובן שחלק מהלבטים הללו כדאי לעשות ביחד עם המקום שבו תבחרו לעשות את הדפסת החולצות שלכם אולם תמיד כדאי שתגיעו אם ידיעה מראש מה אתם רוצים, כדי להקל על תהליך הבחירה.